Robex - pomoc drogowa - Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, kraj

Dodał(a): 840203546


Cena: 99zł
Województwo: Mazowieckie
Miasto: Ojrzeń
Telefon: 504950615

Wyświetleń: 307

Masz utrudnienie z sprawnością swojego samochodu? Wziąłeś uczestnictwo w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona przez Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w funkcjonalnej asyście drogowej aut osobowych, dostawczych, terenowych, a także motocyklach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem wyczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Na domiar tego przedsiębiorstwo pomocy drogowej posiada w swojej propozycji transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych produktów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę dostarczane są na obszarze całego kraju!

Najważniejsze plusy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U ?ROBEX?
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)